Кілька днів ми дбати та спостерігали, аби вата завжди була вологою. Щойно побачили зелений паросток і корінчик -зразу почали висаджувати у грунт.
Ось так це було...
Ще плануємо зібрати гарний урожай та зварити борщ)
Кілька днів ми дбати та спостерігали, аби вата завжди була вологою. Щойно побачили зелений паросток і корінчик -зразу почали висаджувати у грунт.
Ось так це було...
Дев'ять років тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають саме 20 березня. Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи. Хто або що робить нас щасливими? Відповідь аж занадто проста – Ми САМІ! Влаштовуючи собі маленькі приємні сюрпризи, які викликають посмішку – то хіба ж не щастя? Випити зранку горнятко смачної гарячої кави або прийти до школи з улюбленою іграшкою і в зручному кігурумі – Щастя! – скажете Ви! А ми кивнемо і погодимося! Здивовані? Отож, поїхали!!!
Учням було запропоновано 19 березня прийти в досить незвичайному, але комфортному одязі, взяти із собою м’яку іграшку, або те, що робить їх щасливими. Ще один сюрприз для малят – на перерві – класна руханка під чудову пісню. День пройшов на ура, позитивним емоціям не було меж. Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Задовольняючись малим, набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!
Забезпечуючи безпеку дітей на вулиці, пам'ятайте, що:
Щоб забезпечити безпеку дітей на вулиці, батьки повинні засвоїти з ними уроки на тему «хто я».
День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.
У нашому класі 15 березня був виховний час до Дня українського добровольця.
У нашого учня Криницького Кирила, батько (Криницький Володимир Вікторович ) був добровольцем, учень поділилися спогадами свого батька, як охороняв блокпости та кордони рідної землі, також асистент нашого класу Шаровара Л.А. розказала про свого сина та односельців учасників АТО
Для роботи в школі існує кілька програм з мистецтва. В умовах варіативного навчання за різними програмами загальними цілями всіх програм є всебічний розвиток особистості, естетичне виховання, формування художнього смаку дітей, творчих здібностей, навчання основам мистецької грамотності, систематичний розвиток просторової уяви, прищеплення інтересу і любові до художньої діяльності. Слід зазначити, що з приводу спільності поставлених цілей освітньої системи «Мистецтво» різні автори не мають єдиної думки. Одна з основних завдань навчання мистецької діяльності - шукати не окремі точки дотику з дитиною, a прагнути побачити особистість у цілому, здібності сприйняття, мислення, інтелект якої знаходяться в складному, постійно мінливому співвідношенні з виразними можливостями, з активною потребою дітей жваво і безпосередньо реагувати на видимий світ.
На уроках мистецтва, мої учні часто ліплять щось цікаве. І ось темою нашого уроку "Слідами диво-звірів". Ми ліпили фантастичну тварину, якій кожен учень потім придувував ім`я, історію про нього
Ось так це було ...